Підсумки доброчинного різдвяного ярмарку «Даймо надію»

big review
Прес-конференція в Генеральному Консульстві Республіки Польща у Львові з нагоди вручення благодійного сертифікату для дитячого госпіса, 11 грудня 2014. Фото: Ростислав Ковальчук / LUFA

Konsulat-poland_img_4577a_kvch_lufa
Konsulat-poland-img_4421a_kvch_lufa
Konsulat-poland_img_4635a_kvch_lufa

ЛЬВІВ. 11 грудня 2014 у Львові відбувся 3-ій Доброчинний Різдвяний Ярмарок “Даймо Надію”, організований Львівським дипломатичним клубом з метою збору коштів на діяльність Фонду „ Даймо Надію”, що опікується домашнім дитячим госпісом у Львові і Львівській області.
Ініціатива ярмарку, під час якого вже третій рік поспіль збираються кошти для важкохворих дітей Львова та Львівщини, належить дружині Генерального Консула Республіки Польща п. Беаті Дрозд.

Як і щороку, в акції взяли участь багато Львів’ян та гостей міста, дипломатичних представництв, а Національний Академічний Драматичний Театр ім. М. Заньковецької гостинно прийняв ярмарок у своєму фойє. Немала підтримка надійшла також від керівництва ПАТ “Кредобанк”.

Завдяки важкій роботі усіх учасників ярмарку “Даймо Надію” на потреби важкохворих дітей вдалось зібрати 264 259, 40 грн. Керівництво Фонду “Даймо Надію” планує використати зібрані кошти на купівлю медичного обладнання, ліків та інших необхідних продуктів для дітей, котрі є підопічними фонду.