Підприємство "Карат". Матеріали для мікро та радіоелектроніки

big review
Один з етапів виробничого процесу на НВП «Карат» у Львові у вівторок, 4 лютого 2014. Фото: Віталій Грабар / LUFA

Karat-electron_0242sab_hbr-2
Karat-electron_0311sa_hbr-4
Karat-electron_0414sab_hbr-14
Karat-electron_0456sa_hbr-6
Karat-electron_0498sa_hbr-7
Karat-electron_0770sa_hbr-9

ЛЬВІВ. Науково-виробниче підприємство «Карат» продовжує проводити наукові дослідження з розробки технологій одержання новітніх матеріалів для потреб мікро- та радіоелектроніки та їх впровадження у промислове виробництво.

  «Карат»дочірнє підприємство корпорації «Електрон» – володіє сучасною дослідницькою, технологічною та виробничою базою – тут створено унікальний лабораторно-виробничий комплекс вирощування монокристалічних сполук складних оксидів.

 Визнанням досягнень НВП «Карат» у технологіях вирощування монокристалів складних оксидів стала його участь у грандіозному міжнародному проекті Європейського Центру ядерних досліджень (Conseil Européen pour la Recherche Nucléaire) у Швейцарії – створення Великого адронного колайдера, для якого підприємство виготовило монокристалічні матеріали детекторів електромагнітного випромінювання.

 На підприємстві організовано перше і єдине в Україні нановиробництво світового рівня з виготовлення тонкоплівкових гетероепітаксійних структур з нанорозмірними активними шарами для потреб твердотільної електроніки.

 Зусиллями науковців та інженерів НВП «Карат» розробляються сучасні матеріали для мікроелектроніки, магнітоелектроніки, акусто- та оптоелектроніки, лінійної та нелінійної оптики, магнітооптики, квантової електроніки, сенсорики, кріоелектроніки, електрокераміки, оптоелектронних пристроїв. (За матеріалами НПВ
«Карат»)