Агентство LUFA виступило партнером всеукраїнського проекту "Мандруй відповідально!"

big review
Правила відповідального мандрівника. Фото: агентство LUFA / LUFA

Afisha02
Auto-ua-face-01-preview-01
Auto-ua-back-preview
Auto-ua-face-02-preview-01
Auto-ua-face-03-preview-01

30 жовтня завершилася соціально-відповідальна ініціатива "Мандруй відповідально!". 
Проект був покликаний розповісти про принади рідного краю, а також про те, як кожен, дотримуючись простих правил, може допомогти зберегти визначні пам’ятки, природу. 

Ініціатором акції виступив ресурс для мандрівників AutoTravel.ua
Агентство LUFA спільно з мережею заправних комплексів «ОККО», інформаційно-політичним порталом «Comments.ua», Молодіжним об’єднанням Київської організації Союзу дизайнерів України «Варто», проектом «АртДизайнСвiту», громадською ініціативою «Зробимо Україну Чистою!» долучилися до проекту
В межах проекту мандрівники можуть дізнатися про цікаві історичні і природні об’єкти країни, ознайомитися з правилами відповідального мандрівника, які спільно уклали організатори та партнери ініціативи, а також доповнити їх власними. Для цього достатньо завітати на сторінку ініціативи Мандруй відповідально або ж на заправку мережі ОККО за  листівкою акції. На листівках використані світлини фотоагентства LUFA де зображено визначні місця України. 
Бажаючі долучалися до формування правил відповідального мандрівника, порпонуючи своє. Серед авторів правил, розігрувалось 340 літрів пального від мережі заправних комплексів ОККО. 
Акція завершилася 30 жовтня.
Це наша країна! Знаймо її принади! Бережімо її красу! Мандруймо відповідально!